Motecta festorum totius anni liber primus, 4vv (Giovanni Pierluigi da Palestrina): Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Richard Mix (talk | contribs) (dab title) |
Richard Mix (talk | contribs) (→Book II: book 2 titles) |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|'' | |''{{NoCo|Domine quando veneris}} / {{NoCo|Commissa mea}} | ||
|{{CiteCat| | |{{CiteCat| | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|'' | |''{{NoCo|Heu mihi Domine}} | ||
|{{CiteCat| | |{{CiteCat| | ||
|- | |- | ||
|3|'' | |3 | ||
|''{{NoCo|Super flumina Babilonis}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|4 | |||
|''{{NoCo|Ecce nunc benedicite}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|5 | |||
|''{{NoCo|Ad te levavi oculos meos}} / {{NoCo|Miserere nostri Domine}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|6 | |||
|''{{NoCo|Ad Dominum cum tribularer}} / {{NoCo|Sagittae patentis}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|7 | |||
|''{{NoCo|Fundamenta ejus}} / {{NoCo|Numquid Sion dicet}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|8 | |||
|''{{NoCo|Quis vidistime Thomas}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|9 | |||
|''{{NoCo|Ego sum panis vivus}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|10 | |||
|''{{NoCo|Sicut serves desiderat}} / {{NoCo|Sitivit anima mea}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|11 | |||
|''{{NoCo|Ave Regina coelorum}} / {{NoCo|Gaude gloriosa}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|12 | |||
|''{{NoCo|Alma redemptoris mater}} / {{NoCo|Tu quad genuisti natura mirante}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|13 | |||
|''{{NoCo|Salve Regina}} / {{NoCo|Eja ergo advocata nostra}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|14 | |||
|''{{NoCo|Ave Maria gratia plena}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|15 | |||
|''{{NoCo|Haec dies quam fecit}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|16 | |||
|''{{NoCo|Confitemini Domino}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|17 | |||
|''{{NoCo|Pueri Hebraeorum}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|18 | |||
|''{{NoCo|Sub tuum praesidium}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|19 | |||
|''{{NoCo|Adoramus te Christe}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|20 | |||
|''{{NoCo|Surrexit pastor bonus}} | |||
|{{CiteCat| | |||
|- | |||
|21 | |||
|''{{NoCo|Gloriosi principes}} | |||
|{{CiteCat| | |{{CiteCat| | ||
|- | |- |
Revision as of 06:23, 17 September 2017
Motecta festorum totius anni cum Communi Sanctorum … liber primus, 4vv
Opera omnia V at the Petrucci Music Library (IMSLP)